Našim cieľom je Vaša spokojnosť
s našimi službami...

Facility management je multiodborová disciplína, ktorá sa zaoberá riadením podporných činností firmy, ktoré nepredstavujú hlavný predmet podnikania, ale pre jeho zabezpečenie sú nevyhnutné. Všetky služby poskytované spoločnosťou Safirs, s.r.o. - divízia Facility Management sú zamerané na redukciu pracovných povinností a optimalizáciu pracovného času zákazníka a to s cieľom umožniť mu sústrediť sa predovšetkým na hlavný predmet jeho podnikania.

 

Portfólio služieb

Portfólio služieb spoločnosti Safirs, s.r.o. - divízia Facility Management zahŕňa:

  • Technická správa budov - všetky služby, ktoré súvisia sosprávou budov v súlade s platnou legislatívou s cieľom, prevencie pred pohromami, haváriami a škodami, technickými poruchami a nefunkčnosťou nehnuteľnosti aj ich vybavenia.
  • Upratovací servis - upratovacie a čistiace službyrôznych objektov - kancelárií, výrobných hál, spoločenských priestorov a pod.
  • Bezpečnostné služby - všetko pre vašej, vašich zamestnancov a vášhomajetku. Prevencia škôd na zdraví a majetku je naša priorita.
  • Stavebné služby - komplexné služby realizácie stavieb alebo ich častí, renovácie, modernizácie, rekonštrukcie, či akékoľvek stavebné úpravy.
  • Ozonizácia - ozónové čistenie vzduchu pôsobí preventívne na zdravie vašich zamestnancov, čím znižuje ich práceneschopnosť
  • Majordomus - všetko čo potrebujete pre starostlivosť o domácnosť alebo dom, byt, chatu, záhradu, či akýkoľvek súkromný priestor.
  • Podporné služby - zahŕňajúšpecializované služby facility managementu, ako ajslužby právnej ochrany a poradenstva.

Našimi silnými stránkami je šírka a komplexnosť služieb, kvalitný a odborný personál, najmodernejšie technológie a postupy, pružnosť a operatívnosť pri hľadaní riešení a poskytovanie pridanej hodnoty pre každého zákazníka.

Zároveň optimalizujeme procesy a tým šetríme Váš čas a peniaze. Vďaka nám vám odpadnú starosti so zamestnancami, školeniami a pod., materiálnym a technickým vybavením a získate finančný prehľad o vašich nákladoch. Sme poistení pre prípad ublíženia na zdraví alebo vzniknutej škody na majetku.

Toto všetko ponúkame kvalitne, rýchlo, podľa vašich individuálnych požiadaviek a za výhodnú cenu, ktorú prináša práve komplexnosť riešenia vašich požiadaviek našou spoločnosťou.

 

Viac informácií

Podrobnosti o našich službách nájdete na našej internetovej stránke venovanej problematike Facility Managementu:

Certifikáty a ocenenia Kontaktujte nás YouTube Facebook

Súbory cookie nám uľahčujú poskytovanie našich služieb. Používaním stránky súhlasíte s používaním súborov cookie.
Viac informácií OK